Lugera Ukraine у м. Дніпро стартувала з програмою «Повернемо таланти в Україну», яка допоможе в пошуку роботи постраждалим від війни

image

Міжнародна компанія Lugera Ukraine, яка працює на ринку України вже 16 років, стартувала з програмою «Повернемо таланти в Україну» в Дніпрі. Проєкт допоможе безкоштовно підготувати для отримання якісної роботи 120 мешканців цього обласного центру, які постраждали від війни. Про це повідомила пресслужба Lugera Ukraine.

В жовтні 2023 р. компанія Lugera Ukraine стартувала з програмою «Повернемо таланти в Україну» в місті Дніпро. Проєкт розрахований на чотири місяці й допоможе безкоштовно підготувати для отримання якісної та кваліфікованої роботи 120 мешканців обласного центру, які постраждали від війни.

Цільовою аудиторією програми є ветерани, внутрішньо переміщені особи (ВПО), сім’ї загиблих військовослужбовців, біженці, які повертаються в Україну. Представники цих категорій, відібрані за результатами заповнення спеціальної анкети, візьмуть участь у курсі підготовки, розробленому на основі найсильніших та найефективніших  міжнародних практик.

Тренери Lugera Ukraine допоможуть їм правильно оцінити свій психологічний та фаховий стан, власні вподобання, здобутки та професійні можливості, зібрати та описати свій досвід, отримати важливі навички з метою пошуку якісної та кваліфікованої роботи.

Разом з коучами учасники поринуть у глибини стійкості та емоційної гармонії, попрацюють з принципами психологічної безпеки, дізнаються про методи боротьби зі стресом, покращать рівень стійкості та загальний стан здоров’я й добробуту. Все це вкрай важливо для подолання психологічного дисбалансу, адже мова йде про людей, які втратили житло; опікуються дітьми та родичами, не маючи достатньої фінансової підтримки; відчувають відчай або знаходяться у депресивному стані.

«Повномасштабна війна вкрай негативно вплинула на економіку нашої країни й, зокрема, на ринок праці, як в столиці, так і обласних центрах, навіть великих та потужних, – коментує генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко. – Ми добре бачимо, що післявоєнне відновлення нашої держави в цілому та її регіонів, зокрема, не можливе без повернення до повноцінного робочого життя переважної більшості наших громадян. Допомогти потерпілим українцям повернутися до стабільного робочого ритму – в цьому ми вбачаємо важливу складову нашої корпоративної соціальної відповідальності, реалізуючи програму «Повернемо таланти в Україну». Дніпро - четверте за кількістю населення України місто, яке відіграє дуже важливу роль в соціально-економічному розвитку України, є потужним металургійним та бізнес центром держави. Прифронтовий статус Дніпропетровського регіону призвів до розміщення в обласному центрі – Дніпрі рекордної для України кількості біженців та ВПО. На даний момент їх понад 180 тисяч осіб, ця цифра має тенденцію до зростання і складає майже п’яту частину всіх мешканців міста. Це велика кількість соціально незахищених людей, яким ми надамо можливість покращити та здобути навички, що зроблять ці соціальні категорії економічно самодостатніми».

Генеральна менеджерка Lugera Ukraine наголосила, що в ході реалізації програми компанія потребуватиме максимальної підтримки та залученості підприємств та компаній-роботодавців Дніпра, місцевої бізнес-спільноти, регіональних галузевих та бізнес-асоціацій, адже після проходження курсу підготовки учасникам програми будуть потрібні робочі місця та новий старт.

Програма «Повернемо таланти в Україну» реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

photo
A joint project between Lugera Ukraine and the Recruitment Entrepreneur company on investment and support of recruitment businesses has started in Ukraine
photo
EBA and Lugera Ukraine launch a joint project to promote business transparency and legal salaries
photo
Lugera Ukraine will help thousands of Ukrainians affected by the war to get decent jobs
^