Lugera в Україні: міжнародна компанія з твердими принципами

image

Перш за все слід знати, що ми були і залишаємося принциповою компанією, яка завжди працює в інтересах наших клієнтів. Отже, коротко про наші принципи.

Принцип перший. Ми міжнародна група компаній
 Це означає, що незалежно від того, в якій країні представлена ​​Lugera - в Україні, Словаччині, Румунії чи Нідерландах вона сповідує принцип міжнародної інтеграції. Всі нові технології, бази клієнтів та роботодавців, які використовуються в цих європейських країнах, автоматично стають надбанням і нашої країни, і інших країн присутності. У цьому сенсі географія відразу восьми держав, в яких присутня Lugera, автоматично стає географією й України.

Принцип другий. Прозорість
В тій чи іншій мірі в різних державах існує тіньовий або «сірий» бізнес. Це означає, що компанії так чи інакше ведуть діяльність поза правовим полем країни присутності. Наприклад, не в повній мірі сплачують податки, виплачують зарплати «в конвертах» та ін. Тут довго пояснювати не потрібно, в кожній країні підприємці знають свої можливості заощадити на податках й інших виплатах до державного бюджету.
Поспішаємо вас запевнити, що будь-яка компанія, навіть мінімально присутня в тіньовому секторі економіки в будь-якій країні світу, включно з Україною, за жодних умов не може стати нашим клієнтом.
У цьому сенсі для нас чесність та податковий патріотизм, що називається понад усе. 

Третій принцип - інноваційність або діджітальність
Так чи інакше, наш світ переходить в діджитал-технології або «цифрову» реальність. Великі дані дозволяють роботодавцям використовувати нашу ексклюзивну технологію для кращого пошуку кандидатів на вакансії. Саме тому ми впровадили STAA - технологію, яка дозволяє нашим клієнтам-роботодавцям автоматично шукати кандидатів на «гарячі вакансії» навіть коли клієнти відпочивають або займаються іншими справами. І це далеко не остання інновація, якою ми вас здивуємо.

Кілька слів про нашу місію. Ми інноваційна й динамічна міжнародна компанія з дуже високими стандартами якості. Наша мета - щасливий клієнт, щасливий кандидат, щасливий співробітник. Ми намагаємося бути першими в Україні щодо закриття вакансій - від мас до топ-менеджменту й IT. Власне в цьому і полягає наш успіх.

І, нарешті, ви вже помітили на нашому гербі лева? Цар звірів на логотипі  Республіки Людей Lugera присутній не просто так. Він символізує силу, доблесть, шляхетність. А той факт, що в його густій гриві квітка фуксії, то, можливо, туди її вплела закохана у нашого лева левиця?!:)  Адже не забувайте про значну кількість жінок, які працюють у сфері HR. Дійсно, ким би був чоловік без жінок?  Навіть, якщо він лев.

photo
Генеральный менеджер Lugera Ukraine Анастасия Шевченко рассказала о стратегии необанков участникам конференции FinRetail 2019
photo
Lugera в Украине: международная компания с твердыми принципами
photo
​Анастасия Шевченко выступила модератором встречи с топ-менеджером Google, который отвечает за развитие стартапов
^