Допомога у пошуку та підборі персоналу досвідченими рекрутерами.

Рекрутмент

Як Lugera може допомогти моєму бізнесу?

HR-рішення

#1 Надійний та Інноваційний HR-партнер з фокусом на високу якість надання послуг

25 років експертизи в роботі з персоналом: рекрутмент для 50+ країн, аутстафінг, аутсорсинг, лізинг персоналу, а також розвиток і навчання персоналу.

Ми є лідерами HR-інновацій, динамічна та міжнародна HR-компанія з дуже високими стандартами якості

image
  • 33 філії
  • 1571 клієнт
  • 1,2 мільйони резюме у нашій базі
  • 129 мільйонів Євро річного доходу
  • 430 співробітників

Я клієнт та хочу дізнатися більше про ваші послуги

Як лідери у HR-інноваціях, ми обмінюємося експертизою найвищої якості з нашими клієнтами та ставимо на меті знайти найбільш відповідних кандидатів для вас.
img

*Шукаємо персонал

img

Вам потрібні найкращі люди

Ми працюємо у всіх сегментах - від масового підбору до підбору керівників рівня топ-менеджерів та членів наглядових рад. Для наших клієнтів ми підбираємо на 100% відповідних кандидатів.

img

Аутстаффінг та лізинг персоналу

Найкращий сервіс - це той, який ви не помічаєте. Ми станемо постійним надійним партнером та турботливо будемо ставитися до вашого персоналу. Окремий менеджер буде завжди на зв’язку та оперативно відпрацює звернення працівників, відрядження, лікарняні або відпустки. І, звичайно, ж всі виплати будуть здійснені вчасно.

img

Розвиток та трансформація. А ви готові до змін?

Накопичена у нас експертиза допомагає багатьом компаніям та людям: аналіз ринку праці та заробітних плат, тренінги, оцінка та розвиток персоналу, робота з лідерами та топ-менеджерами. В ці динамічні часи діджитал ери ваш бізнес потрібно підготувати до змін!

Новини та блоги

Дивитися всі новини
photo
Генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко виступила модератором однієї з ключових дискусій на авторитетній Ukrainian Credit Conference
photo
Державна установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) та Lugera Ukraine підписали Меморандум про співпрацю
photo
Генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко розповіла Fintech Insider про те, як штучний інтелект впливає на HR-процеси в компаніях
^