Анастасія Шевченко виступила модератором зустрічі з топ-менеджером Google, який відповідає за розвиток стартапів

image

В ході зустрічі, яка відбулася 9 листопада 2019 р. в київському хабі Lift99, Еліас розповів про діяльність кампусів Google – інноваційних центрів Google для підприємців, де вони можуть отримувати інформаційну, організаційну та менторську підтримку для розвитку стартапів. Ініціатива Google for Startups, що наразі об'єднує 50 коворкінгів та прискорювачів, дозволяє стартапам отримати доступ до найкращих продуктів Google, корпоративного спілкування, наставників, а також кращих практик в компанії.

«Завдяки глибоким знанням Анастасії Шевченко в сфері діджиталізації та сучасних інновацій, дискусія аудиторії з Еліасом Верісом виявилася насиченою та цікавою, - розповідає директор видавництва «Саміт-книга» Іван Степурін, - Присутні краще зрозуміли основні фактори розвитку стартапів та їх місце в сучасному бізнес-світі».

«Це дуже здорово, коли неймовірний спікер, що відповідає за всю взаємодія Google зі стартапами всього світу, знаходить час для особистого спілкування зі стартапами та інноваційно мислячим ком'юніті в Україні. Більш того, реально прагне в доброзичливій обстановці поділитися досвідом та знаннями, розповісти про кращі практики продажів й залучення клієнтів, та, звичайно ж, прагне дізнатися більше про українськи стартами», - зазначила Анастасія Шевченко.

До речі, компанія Lugera Ukraine виступила співорганізатором зустрічі з Е.Верісом в Україні та надала своїм клієнтам можливість отримати 50%-ву знижку на квитки.

В наших планах й надалі брати участь в організації зустрічей вітчизняної бізнес-аудиторії з найвідомішими бізнес-гуру світу.

photo
Анастасія Шевченко про ситуацію у необанків на карантині або як FinTech переносить стрес-тест на коронавірус
photo
Анастасія Шевченко розповіла про стратегію необанків на карантині учасникам XX Payments & XIII Security EMA Conference
photo
Lugera поновила роботу в Україні під материнським брендом
^