Біля 25 українських та міжнародних компаній стали учасниками проєкту Lugera Ukraine та Європейської Бізнес Асоціації «Прозорий бізнес – за «білі» зарплати»

image

Минулого листопада наша компанія разом з поважною та авторитетною в Україні Європейською Бізнес Асоціацією започаткувала дуже важливий для вітчизняного бізнесу та нашої держави проєкт «Прозорий бізнес – «білі» зарплати». За нашою ідеєю, ініціатива має об’єднувати українські компанії, які не словом, а ділом підтримують офіційні трудові відносини без поширеної в нашій країні практики «сірих» мінімізаційних схем у вигляді зарплат у «конвертах».

Аргументів на користь роботи «вбілу» достатньо і для роботодавців, і для працівників. Перші не ризикують, порушуючи законодавство, що може в будь-який момент матеріалізуватися у суттєві штрафи. Відомо, що останнім часом Держслужба праці активізувала наступ на зарплати «у конвертах». Для працівників офіційні трудові відносини – це і соціальний захист, і майбутні пенсії, і відсутність ризику залишитися «на вулиці» без жодних виплат та компенсацій. Поки що ситуація в Україні песимістична: в «зоні ризику»  п’ята частина усіх зайнятих українців, які працюють «без трудової».

Сірі схеми – це ще й нечесна конкуренція, бо невиплата податків дає можливість мати нижчу собівартість продукції, ніж у чесних та свідомих компаній. Від цього лиха страждають усі без виключення громадяни країни, оскільки несплачені податки – це не відремонтовані дороги, темні вулиці, не побудовані мости тощо.

Приємно, що нашу ініціативу «Прозорий бізнес – «білі зарплати» підтримали майже 25 як українських, так і відомих у світі міжнародних брендів, серед яких Imрerial Tobacco, Bosch, MasterCard, PWC, Auchan, Ericsson, Huawei, Synevo, OKIN, Lemtrans, Colonnade, Tedis, «Київгума», Beltimport, HILTI, Admitad.

Якщо цінностями Вашої компанії є прозорість, дотримання вимог законодавства, соціальна відповідальність; якщо ви підтримуєте офіційні трудові відносини в Україні, без зарплат у конвертах – долучайтеся до проєкту, заповнивши анкету на сайті:
http://legalsalaries.com.ua/

photo
Анастасія Шевченко: «Ви повинні інвестувати в людей так само, як інвестуєте у технології»
photo
Lugera поновила роботу в Україні під материнським брендом
photo
Lugera Ukraine започаткувала два нових бізнес-напрямки – Global Executive Search та Global IT Recruitment
^