Група компаній Lugera підтримала Україну, згорнувши бізнес в рф

image

Група компаній Lugera підтримала Україну у повномасштабній війні, яку розв’язала росія, прийнявши чітке й однозначне рішення – припинити бізнес на російській території та закрити компанію в рф.

Ще у 2016 році акції компаній Групи були продані від Adecco Group AG до Lugera Holding sro. З 2016 року компанія ТОВ «Аванта Кадрові Рішення» веде в Україні самостійну діяльність, під брендом Lugera Ukraine, не маючи жодних угод, співпраці або іншої взаємодії з компанією в рф.
З початком повномасштабної війни власники компанії ТОВ «Аванта Кадрові Рішення» (Lugera Ukraine) – Lugera Holding sro, керуючись власною стратегією  соціальної відповідальності, вирішили захистити бізнес в Україні та продати компанію в росії. Наразі процес продажу компанії знаходиться на фінальній стадії, триває оформлення документів про продаж. В свою чергу українська компанія змінює структуру власності, яка в найближчі місяці буде відображена у всіх реєстрах і структурі власності.
«Ані бренд Lugera (власником торгової марки є українська компанія ТОВ «Аванта Кадрові Рішення»), ані всесвітньо відомий американський бренд LHH, під якими ми працюємо, не присутні та не мають ніяких ділових зв’язків в росії, - коментує генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко. - Всі компанії Групи об’єднані в єдиному зусиллі допомоги та перемоги для України. Словаччина, Румунія, Чехія та інші – всі мають відзнаку «Lugera stands with Ukraine» з кольорами нашого національного прапора».
Анастасія Шевченко також повідомила, що з початку війни компаніями Групи реалізовано цілий ряд гуманітарних та волонтерських проєктів. Зокрема, румунська компанія холдингу доправила в Україну понад 70 тонн гуманітарної допомоги, більше 1 тис. людей знайшли роботу завдяки допомозі Lugera, а завдяки донатам, зібраним українською компанією надана допомога пухнастикам після прориву Каховської ГЕС (медикаменти, корм, переноски, ошійники  тощо) – 150 тис. грн.,  аеророзвідці – 150 тис. грн., 200 тис. грн. передано українським воїнам під Авдіївкою на потужний мавік тощо.

photo
Lugera Ukraine у м. Дніпро стартувала з програмою «Повернемо таланти в Україну», яка допоможе в пошуку роботи постраждалим від війни
photo
Генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко виступила модератором ключової дискусії конференції FinYear-2024
photo
«Прозорі» компанії під час карантину не вдавалися до скорочень співробітників та зменшення зарплат
^