Компанія Lugera Ukraine та Міністерство соціальної політики України підписали Меморандум про співпрацю

image

Згідно з документом, компанія Lugera Ukraine та Мінсоцполітики об’єднають зусилля для підтримки цивільного населення України в умовах гуманітарної кризи, зумовленої російською агресією. З цією метою Мінсоцполітики приєднується  до участі у проєкті «Повернемо таланти в Україну», який був ініційований Lugera Ukraine та реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

В рамках проєкту «Повернемо таланти в Україну» спеціалісти Lugera Ukraine надають всебічну підтримку для  працевлаштування найбільш вразливим під час війни соціальним категоріям - ветеранам, внутрішньо переміщеним особам, сім‘ям загиблих військовослужбовців, біженцям, які повертаються в Україну тощо.

«Ми у Міністерстві соціальної політики переконані, що державна служба – це передусім про фаховість та відповідальність, саме тому зацікавлені у посиленні команди новими професіоналами. Співпраця з проєктами «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та «Повернемо таланти в Україну» дає можливість тисячам українців оперативно дізнаватися про нові вакансії Міністерства, а нам – залучати до процесу формування та реалізації державної політики найкращих кандидатів, зокрема, з-поміж ветеранів, ВПО, родин загиблих військовослужбовців, та тих, хто повернувся в Україну з інших держав з новим досвідом та знаннями», – зазначила державний секретар Міністерства соціальної політики України Наталія Ненюченко.

«Ми раді, що на шляху реалізації дуже важливого та актуального в воєнний період проєкту ми отримали такого потужного союзника, як Міністерство соціальної політики, – коментує генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко. – Ми домовилися, що Мінсоцполітики розміщуватиме актуальні вакансії на відкритій платформі (за посиланням https://ua.hireup.eu/), а також розглядатиме на умовах загального конкурсу кандидатів на працевлаштування, запропонованих Мінсоцполітики за допомогою платформи чи іншим чином. Ми також на волонтерських засадах допомагаємо Міністерству соціальної політики з рекрутментом. Наразі один аналітик даних вже успішно працює в Міністерстві. Впевнені, що разом ми зможемо допомогти у працевлаштуванні якомога більшій кількості українців, які постраждали від війни та потребують роботи».

ДОВІДКА

Lugera Ukraine є визнаним лідером у сфері HR-інновацій, динамічна та міжнародна компанія з високими стандартами якості сервісу. В Україні Lugera веде свою діяльність з 2007р. та надає сервіси: рекрутменту на всі рівні позицій, аутстафінгові сервіси, послуги аутсорсу. В Києві працює рекрутмент-хаб компанії Lugera, звідки надаються послуги підбору персоналу з ІТ, медичного персоналу, персоналу для HoReCa для міжнародних клієнтів у 60 країнах світу.

Lugera була заснована у травні 1996 року в Словаччині і з того часу розширила свою географію присутності до 10 країн – Україна, Данія, Хорватія, Вірменія, Великобританія, Нідерланди, Марокко, Румунія, Словаччина та Чехія. При цьому сервіс рекрутменту персоналу з українського хабу покриває 60+ країн світу.

photo
EBA та Lugera Ukraine запускають спільний проєкт з популяризації «білих» зарплат
photo
Біля 25 українських та міжнародних компаній стали учасниками проєкту Lugera Ukraine та Європейської Бізнес Асоціації «Прозорий бізнес – за «білі» зарплати»
photo
Lugera поновила роботу в Україні під материнським брендом
^