Компанія Lugera Ukraine відзначає 15-річний ювілей своєї роботи в Україні

image

За 15 років роботи в Україні Lugera Ukraine посіла лідируючі позиції на ринку рекрутменту, активно впроваджуючи міжнародні стандарти бізнес-діяльності, зокрема, 100%-во чесного та прозорого бізнесу без податкових оптимізацій та зарплат у конвертах.

На даний момент Lugera Ukraine охоплює рекрутментом понад 60 країн світу. Щодня  рекрутери компанії закривають як мінімум 5 позицій, а максимальна кількість працевлаштованих кандидатів за 1 місяць одним рекрутером складає 44 особи.
«В Україні ми фактично залишилися чи не єдиною міжнародною компанією в сфері підбору та аутсорсингу персоналу, яка веде бізнес чисто та прозоро, - розповідає генеральний менеджер Lugera Ukraine Анастасія Шевченко. - Обрана стратегія розвитку в Україні дозволяє нам щороку збільшувати бізнес вдвічі, отже, на 2023 р. вдвічі збільшиться й наша команда. Тож маємо амбітні, але цілком реальні плани до 2031 р. досягти 1 мільярду євро обсягу в місяць. Ми дуже стійкий бізнес, який не лише залишається в Україні, піклується про людей, сплачує всі податки, прозоро та біло веде свою роботу, але й дуже відповідальна компанія, яка серйозно й надовго планує інвестувати в Україну».

Нагадаємо, що компанії Lugera понад 25 років працюють на міжнародних ринках рекрутменту та представлені в 11 країнах понад 50-ма офісами-центрами підбору персоналу. Загалом в компаніях Lugera працюють понад 500 співробітників. В їх активі - 3,3 тис. людей у всьому світі, які за рік працевлаштовані на постійну роботу; 1,2 млн. співробітників у кадровій базі та понад 1,6 тис. компаній-клієнтів.

photo
«Прозорі» компанії під час карантину не вдавалися до скорочень співробітників та зменшення зарплат
photo
Біля 25 українських та міжнародних компаній стали учасниками проєкту Lugera Ukraine та Європейської Бізнес Асоціації «Прозорий бізнес – за «білі» зарплати»
photo
Lugera в Україні: міжнародна компанія з твердими принципами
^