Компанія Lugera Ukraine відзначає 15-річний ювілей своєї роботи в Україні

image

За 15 років роботи в Україні Lugera Ukraine посіла лідируючі позиції на ринку рекрутменту, активно впроваджуючи міжнародні стандарти бізнес-діяльності, зокрема, 100%-во чесного та прозорого бізнесу без податкових оптимізацій та зарплат у конвертах.

На даний момент Lugera Ukraine охоплює рекрутментом понад 60 країн світу. Щодня  рекрутери компанії закривають як мінімум 5 позицій, а максимальна кількість працевлаштованих кандидатів за 1 місяць одним рекрутером складає 44 особи.
«В Україні ми фактично залишилися чи не єдиною міжнародною компанією в сфері підбору та аутсорсингу персоналу, яка веде бізнес чисто та прозоро, - розповідає генеральний менеджер Lugera Ukraine Анастасія Шевченко. - Обрана стратегія розвитку в Україні дозволяє нам щороку збільшувати бізнес вдвічі, отже, на 2023 р. вдвічі збільшиться й наша команда. Тож маємо амбітні, але цілком реальні плани до 2031 р. досягти 1 мільярду євро обсягу в місяць. Ми дуже стійкий бізнес, який не лише залишається в Україні, піклується про людей, сплачує всі податки, прозоро та біло веде свою роботу, але й дуже відповідальна компанія, яка серйозно й надовго планує інвестувати в Україну».

Нагадаємо, що компанії Lugera понад 25 років працюють на міжнародних ринках рекрутменту та представлені в 11 країнах понад 50-ма офісами-центрами підбору персоналу. Загалом в компаніях Lugera працюють понад 500 співробітників. В їх активі - 3,3 тис. людей у всьому світі, які за рік працевлаштовані на постійну роботу; 1,2 млн. співробітників у кадровій базі та понад 1,6 тис. компаній-клієнтів.

photo
Lugera в Україні: міжнародна компанія з твердими принципами
photo
Генеральний менеджер Lugera Ukraine Анастасія Шевченко розповіла учасникам Першої всеукраїнської конференції «Start in IT 2019» як не отримати «Ні!» від рекрутера
photo
Для 63% опитаних Lugera Ukraine українців офіційні трудові відносини - важливий критерій при працевлаштуванні
^