Lugera поновила роботу в Україні під материнським брендом

image

Lugera Group, яка пов’язана ліцензійними угодами з Групою компаній Adecco, представлена ​​на українському ринку з 2007 р. Починаючи з 2016 р. Lugera використовувала для роботи в Україні торгову марку Adecco Ukraine. Відповідно до рішення керівництва Lugera Group, з 14 жовтня 2019 року група знову повертається до надання послуг українським клієнтам під брендом Lugera.

«Мова не йде про ребрендинг в його класичному розумінні, - розповідає керуючий партнер Групи компаній Lugera Герард Куллен, - Lugera, в яку входять і компанії Adecco в Україні, Росії, а тепер ще й в Марокко, 12 років успішно працює в Україні. Просто на певному етапі, з метою структурування бізнесу в різних країнах, ми прийняли рішення працювати на українському ринку як Adecco Ukraine. На сьогоднішньому етапі розвитку HR-ринку в Україні Lugera може запропонувати клієнтам нові технології та інноваційні підходи, які є нашими ексклюзивними розробками. Тому з 14 жовтня ми повернулися до роботи під брендом Lugera».

За словами генерального менеджера Lugera в Україні Анастасії Шевченко, яка раніше посідала посаду генерального менеджера Adecco Ukraine, повернення до материнського бренду означає цілий комплекс переваг для українських компаній та приватних осіб.
«Для кандидатів робота нашої компанії під брендом Lugera - це широка географія країн, авторитетні компанії-роботодавці в Україні та за її межами. Що стосується наших клієнтів-роботодавців, то, оновлена ​​ команда Lugera в Україні, що поповнилася новими професіоналами, запропонує їм цілий «букет» інновацій та нових технологій в сфері HR. Зокрема, ми представимо нову технологію пошуку персоналу STAA, яка працює навіть тоді, коли ви займаєтеся іншими справами або відпочиваєте. І це далеко не всі інновації та нові підходи, які очікують наших клієнтів. Слідкуйте за нашими постами та новинами і ви зрозумієте, що відновлення роботи під брендом Lugera - це дійсно ВАУ-подія в Україні», - зазначила Анастасія Шевченко.

Керівництво компанії Lugera в Україні особливо акцентує увагу на тому, що для клієнтів Adecco Ukraine перехід на бренд Lugera не вимагає необхідності будь-яких додаткових дій у вигляді переукладання договорів, переоформлення документів тощо.

Офіси компанії залишаються на тому ж місці за адресами: Київ, вул. Володимирська, 10 та Львів, вул. Угорська, 14.

Всі ділові взаємини і зобов'язання, що існували в Adecco Ukraine, автоматично переходять в Lugera і обов'язково будуть виконані на найвищому якісному рівні, яким завжди славилася професійна команда компанії в Україні.

photo
Компанія Lugera Ukraine відзначає 15-річний ювілей своєї роботи в Україні
photo
Для 63% опитаних Lugera Ukraine українців офіційні трудові відносини - важливий критерій при працевлаштуванні
photo
Анастасія Шевченко розповіла про стратегію необанків на карантині учасникам XX Payments & XIII Security EMA Conference
^