Lugera Ukraine допоможе отримати якісну роботу тисячам українців, які постраждали від війни

image

Програма «Повернемо таланти в Україну» компанії Lugera Ukraine допоможе безкоштовно підготувати та знайти якісну роботу понад тисячі українців, які постраждали від війни.

В липні 2023 р. стартує програма компанії Lugera Ukraine «Повернемо таланти в Україну», завдяки якій понад тисяча постраждалих від війни українців зможуть безкоштовно підготуватися та отримати якісну та кваліфіковану роботу. Цільовою аудиторією програми, яка триватиме впродовж року, є ветерани, внутрішньо переміщені особи (ВПО), сім’ї загиблих військовослужбовців, біженці, які повертаються в Україну тощо.

В рамках програми «Повернемо таланти в Україну», на яку Lugera Ukraine виділила 1 млн. євро, учасники візьмуть участь у спеціальному тримісячному курсі підготовки, розробленому на основі найсильніших та найефективніших  міжнародних практик. Тренери компанії допоможуть постраждалим українцям правильно оцінити свій психологічний та фаховий стан, власні вподобання, здобутки та професійні можливості, зібрати та описати свій досвід, отримати важливі навички пошуку якісної та кваліфікованої роботи. Разом з коучами учасники поринуть у глибини стійкості та емоційної гармонії, попрацюють з принципами психологічної безпеки, дізнаються про методи боротьби зі стресом, покращать рівень стійкості та загальний стан здоров’я й добробуту. Все це вкрай важливо для подолання психологічного дисбалансу, адже мова йде про людей, які втратили житло; опікуються дітьми та родичами, не маючи достатньої фінансової підтримки; відчувають відчай та знаходяться у депресивному стані.
 
«Повномасштабна війна вкрай негативно вплинула на економіку нашої країни й, зокрема, на ринок праці. Після від’їзду, за різними оцінками від 9 до 12 млн. українців, у нас, за відрахуванням непрацюючих та безробітних, залишилося біля 7 млн. працюючих українців. Звичайно, цього дуже мало для відновлення функціонування бізнесу та наповнення податкової частини бюджету для фінансування ЗСУ та реалізаціїоборонних програм, - коментує генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко. – Ми добре бачимо, що відновлення та відбудова України не можливі без повернення до повноцінного робочого життя наших громадян. Всі дослідження, які були зроблені під час війни щодо ключових факторів повернення українців додому, показали: після очевидних відповідей «закінчення війни, безпека для життя» одразу йде працевлаштування. Наявність роботи вкрай важлива для українців, щоб відбудувати та відновити своє життя в реаліях війни та реінтегруватися у суспільство. Саме працевлаштування чи гарантія роботи й фінансової підтримки для людей стали ключовими драйверами виживання бізнесу під час війни. Допомогти потерпілим українцям повернутися до праці – в цьому ми вбачаємо важливу складову нашої корпоративної соціальної відповідальності, фінансуючи програму «Повернемо таланти в Україну». Вона ставить за кінцеву мету розширення можливостей ветеранів, біженців, внутрішньо переміщених осіб всередині країни, озброюючи навичками, які їх зроблять економічно самодостатніми. Завдяки реалізації програми буде створено нові робочі місця, адже ми активно співпрацюватимемо з роботодавцями».
Генеральна менеджерка Lugera Ukraine впевнена, що надзвичайна актуальність й важливість програми «Повернемо таланти в Україну» має привернути до неї увагу держави, міжнародних та українських донорів, навчальних центрів та ін. В разі додаткової фінансової підтримки в період до 2026 р. можливе розширення кола учасників програми до 100 тис. осіб, які отримають нову гідну й змістовну роботу та сприятимуть розвитку української економіки, збільшенню наповнення держбюджету, зростанню купівельної спроможності тощо.
 
«В ході реалізації програми «Повернемо таланти в Україну» нам потрібна максимальна підтримка та залученість роботодавців. Важливий зворотній зв’язок - дайте нам знати, які саме спеціалісти та працівники наразі найбільш потрібні вашому бізнесу. Адже після проходження курсу підготовки нашим учасникам будуть потрібні робочі місця та новий старт», - резюмує Анастасія Шевченко.

photo
Генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко взяла участь в роботі міжнародної Gender Balance Conference-2024
photo
Біля 25 українських та міжнародних компаній стали учасниками проєкту Lugera Ukraine та Європейської Бізнес Асоціації «Прозорий бізнес – за «білі» зарплати»
photo
Lugera Ukraine започаткувала два нових бізнес-напрямки – Global Executive Search та Global IT Recruitment
^