Lugera Ukraine вперше в Україні запропонувала комплекс послуг з глобального рекрутменту у понад 50 країнах світу

image

В рамках комплексу послуг з глобального рекрутменту Lugera Ukraine пропонує українським та міжнародним компаніям нові послуги у понад 50-ти країнах світу: пошук та підбір персоналу на будь-які позиції, повний аутсорсинг процесу підбору персоналу, оцінку нових ринків з точки зору персоналу та витрат для прийняття клієнтами рішень щодо  масштабування бізнесу, бенчмаркінг зарплат, підготовку профілів кандидатів, розробку анкет та тестів, набір та запуск команд з підбору персоналу для клієнтів тощо.

Цільовою аудиторією комплексу послуг з глобальному рекрутменту від Lugera Ukraine є міжнародні компанії, представлені у різних країнах, міжнародні компанії, що лише виходять на український ринок, великі українські компанії, які масштабують бізнес на нові перспективні іноземні ринки. 

Користуючись послугами з глобального рекрутменту, клієнти отримають беззаперечні конкурентні переваги. Серед них – персонально виділений менеджер, одна точка входу, єдина звітність, один контракт та єдине ціноутворення для всіх країн; повний контроль над бюджетом; найкращі кандидати без кордонів; масштабування бізнесу на основі глибокого досвіду компаній Групи Lugera про ринки персоналу понад 50 країн світу та ін.
 
Керівником проекту першого в Україні Центру передового глобального досвіду з рекрутменту призначена Вікторія Береза, яка відповідатиме за міжнародні стандарти глобального підбору персоналу. Вікторія має великий досвід та результативність у сфері пошуку та підбору персоналу, який вже продемонструвала на посаді голови департаменту рекрутменту Lugera Ukraine. Достатньо сказати, що максимальна кількість вакансій, закритих Вікторією протягом 1 місяця сягає 44 вакансій, а мінімальний час на закриття позиції становить 1 день. Наразі кандидати Вікторії працюють в Австралії, Болгарії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Польщі, Греції, Чехії, Іспанії, Німеччині, Франції, США, Великобританії, РФ, Туреччині, Казахстані та ін.

Розповідає генеральний менеджер Lugera Ukraine Анастасія Шевченко:

«Ми з вами живемо у діджитал-еру, коли мільйони клієнтів обслуговуються в банках без офісів та відділень на кшталт Monobank або Revolut, найбільший в світі перевізник Uber не володіє автомобілями, найбільша платформа оренди житла Airbnb не має своєї нерухомості, найпопулярніші соцмедіа Facebook та TikTok  не створюють контент, а у світового кінолідера Netflix немає у власності жодного кінотеатру. При цьому багато світових лідерів створюють BPO - центри аутсорсингу своїх бізнес-процесів, що дозволяє їм покращувати якість своїх послуг та знижувати витрати.  Наприклад, в Україні в одному з таких центрів працює кілька тисяч співробітників, які обслуговують бізнес-процеси у понад 50-ти країнах світу.

Кордони стираються, а у новій постковідній реальності чимало компаній приймають рішення працювати віддалено. Дистанційна робота автоматично відкриває перед компаніями увесь світ кандидатів, які більше не обмежені країнами та офісами.

Для нас нова реальність відкриває нові можливості, а саме - стати найбільшим провайдером сервісу рекрутменту з географією покриття у понад 50-ти країнах світу. Для того, щоб компанії залучали на роботу найбільш талановитих кандидатів, їм більше не потрібні наші локальні офіси у їх країнах. Цей висновок підтверджується нашими практичними кейсами: до того, як оголосити про старт сервісу глобального рекрутменту, ми реалізували мегауспішний пілотний проект, закривши в найкоротші терміни вакансії для міжнародних компаній у 17 країнах світу».

photo
Lugera Ukraine започаткувала два нових бізнес-напрямки – Global Executive Search та Global IT Recruitment
photo
Генеральний менеджер Lugera Ukraine Анастасія Шевченко розповіла учасникам Першої всеукраїнської конференції «Start in IT 2019» як не отримати «Ні!» від рекрутера
photo
Lugera Ukraine вперше в Україні запропонувала комплекс послуг з глобального рекрутменту у понад 50 країнах світу
^