В Україні стартував спільний проект Lugera Ukraine та компанії Recruitment Entrepreneur з інвестування та підтримки рекрутмент-бізнесів

image

В Україні стартував спільний проект Lugera Ukraine та компанії Recruitment Entrepreneur з інвестування та підтримки рекрутмент-бізнесів. Його цільовою аудиторією є досвідчені рекрутери та власники рекрутингових агенцій.

Фінансування 2023 від Recruitment Entrepreneur спільно з Lugera вже офіційно доступне.
 
Ми готові інвестувати:
 
Якщо ви досвідчений рекрутер та вже готові започаткувати власний рекрутмент-бізнес, але бракує коштів й вам потрібен сильний партнер.
 
Якщо ви власник рекрутингової агенції та відчуваєте, що вам потрібне партнерське плече світового лідера, з яким ви зможете масштабувати та значно збільшити обсяги та цінність вашого бізнесу.
 
Фінансування від Recruitment Entrepreneur - інвестора у рекрутмент-бізнес в світі №1 - вже отримали 45 рекрутмент-компаній, а загальна сума інвестицій лише за минулий рік склала 12 мільйонів євро.

Відтепер інвестування стало доступним й в Україні. Отже, шановні рекрутери та рекрутмент-компанії, якщо у вас амбітні цілі й справа лише за інвестиціями, звертайтеся до регіонального менеджера Recruitment Entrepreneur в СЕЕ Джорджіани Занфір:
g.zanfir@recruitmentvc-int.com

Веб-представництво проекту:
https://cee.recruitmententrepreneur.com/

photo
Для 63% опитаних Lugera Ukraine українців офіційні трудові відносини - важливий критерій при працевлаштуванні
photo
Lugera Ukraine започаткувала два нових бізнес-напрямки – Global Executive Search та Global IT Recruitment
photo
Анастасія Шевченко виступила модератором зустрічі з топ-менеджером Google, який відповідає за розвиток стартапів
^