Генеральний менеджер Lugera Ukraine Анастасія Шевченко розповіла учасникам Першої всеукраїнської конференції «Start in IT 2019» як не отримати «Ні!» від рекрутера

image

У своєму виступі Анастасія поділилася секретами рекрутерів та корисними порадами, як написати резюме, що чітко б відображало потенціал, можливості, досвід та професійні навички спеціаліста, аби йому запропонували гідну посаду та рівень зарплати. Або, простіше кажучи,  як створити резюме «на мільйон».

Пропонуємо лише декілька корисних порад з виступу Анастасії Шевченко, що отримали високу цікавість та увагу аудиторії:
«Багато компаній наразі використовують роботів, які звіряють те, що написане в ваших резюме з тим, чого очікують роботодавці. Тож значна кількість резюме відсікається вже на начальному етапі, навіть не потрапляючи до рекрутерів. Мета, тих, хто хоче змінити роботу або професійний напрямок, - потрапити зі своїм резюме до рекрутера. 

  • Ви маєте вивчити вакансію та вимоги до неї таким чином, щоб розуміти, які саме слова або словосполучення з резюме зацікавлять рекрутера або потенційного роботодавця. Рекрутер має до 100 контактів на день й він одразу бачить неправду в резюме. Зрозуміло, що в резюме люди десь перебільшують, але не треба вказувати в ньому всі професійні навички та вміння, які існують в світі, з максимальною оцінкою.
  • У рекрутерів дуже мало часу, адже клієнти вимагають від них швидше закривати вакансії. Тому в резюме головне – це не хитромудрий дизайн або яскраві кольори ( в ряді випадків це навіть нервує рекрутера), а чітка структуризація, аби хедхантери одразу зрозуміли, хто ви є в професійному сенсі.
  • Ви не можете надіслати одне резюме на 20 різних позицій. Адже, в результаті, та єдина навичка, яка важлива для даної конкретної позиції, може остатися поза увагою рекрутера або роботодавця. Тому треба подавати окремі резюме на кожну вакансію з навичками, які важливі саме для цієї позиції. Ви можете додати в резюме 1-2 речення – відповідей на питання, чому саме ви конче необхідні для цієї компанії і що саме ви можете привнести в її діяльність. Це ваша ціннісна пропозиція, яка важлива для роботодавця.
  • Не треба писати занадто загальне резюме. Не може людина досконало знати всі мови програмування. Чим більше ви їх вказуєте, тим швидше рекрутер розуміє, що всі мови програмування ви знаєте, як кажуть, «взагалі». Адже, як казав Козьма Прутков, «нельзя объять необъятное».
  • Пишіть коротко, велике резюме ніхто читати не буде. Дуже коротко. Прибирайте звідти все зайве. Повірте, що навіть великий професійний досвід можна вкласти в п’ять абзаців на одну сторінку».
«Судячи з того, що мене декілька годин розпитували та не відпускали захоплені учасники конференції,  виступ виявився корисним та пізнавальним для них», - розповіла Анастасія Шевченко.

photo
Генеральна менеджерка Lugera Ukraine Анастасія Шевченко виступила модератором ключової дискусії конференції FinYear-2024
photo
Lugera в Україні: міжнародна компанія з твердими принципами
photo
Група компаній Lugera підтримала Україну, згорнувши бізнес в рф
^